Oferujemy firmom kompleksowe usługi księgowo-podatkowe oraz kadrowo-płacowe. Zapewniamy wsparcie w takich dziedzinach jak ponad standardowe doradztwo podatkowe oraz usługi audytorów i biegłych rewidentów, z którymi ściśle współpracujemy. W pakiecie niestandardowych usług znajduje się również pomoc w uzyskiwaniu wszelkich dotacji z Unii Europejskiej oraz doradztwo finansowe.
Naszym partnerem strategicznym jest spółka IT oferująca serwis i dystrybucję sprzętu komputerowego, dzięki czemu możemy prowadzić Państwa księgi zdalnie poprzez panele internetowe.
Współpraca

GLOBAL AUDIT PARTNER Sp. z o.o


OMIS CONTROLLINGOMIS CONTROLLING
oferuje analizy finansowe oraz controlling dla małych i średnich przedsiębiorstw na zasadzie outsourcingu (usługi zewnętrznej). Firma dysponuje głęboką wiedzą i doświadczeniem w budowaniu i użytkowaniu różnorodnych systemów raportowania zarządczego i controllingu w wielu sektorach gospodarki. Misją OMIS CONTROLLING jest szybkie i efektywne dostarczanie wszelkich analiz i informacji zarządczych do odpowiednich osób w przedsiębiorstwie, z zachowaniem najwyższej jakości danych.